Ratownictwo Medyczne i Pierwsza Pomoc - Ratunek24.pl

FORUM RATUNEK24

RATOWNICTWO MEDYCZNE I MEDYCYNA RATUNKOWA - Pytanie

Autor
Wiadomość
K91.
    K91.
  • 2019-08-24 12:40:16
Witam. Mam 28 lat i dopiero teraz postanowiłem podjąć studia. Pracuje jako strażnik więzienny o chciałem uzupełnić wykształcenie, a ze w pracy mam często do czynienia z udzielaniem pomocy przedmedycznej stwierdziłem, ze te studia są dla mnie interesujące. Pytanie tylko czy 28 lat to nie za późno na takie studia i czy po nich w wieku 31 lat, jeśli szczęśliwie skończę, mógłbym dostać prace jako ratownik... czy wiek odgrywa tu duża role? Warto zaczynać w tym wieku? Pozdrawiam.
dariolaw
Jeżeli czujesz to i wiesz, że to jest droga dla Ciebie nie wahaj sie tylko aplikuj jest jeszcze jakaś rekrutacja i idź w to. Ten zawód wykonywany bez serca i pasji przynosi więcej szkody niż pożytku dlatego warto pójść za tym co mówi serce.

Masz 28 lat skończysz to bedziesz miec 31 i bardzo dobry wiek, nie wiem czemu ludzie stwierdzili bo już kolejny raz z tym sie spotykam, że na coś jest się za starym. Znajoma mi opowiedziała, że koleżanka w tym roku dostała się na medycyne po studiach chemicznych bo powiedziała,że tylko to może robić w zyciu. Bedzie z ludzmi prawie 10 lat mlodszymi i co z tego? Pesel to tylko liczby
dariolaw
Jeżeli czujesz to i wiesz, że to jest droga dla Ciebie nie wahaj sie tylko aplikuj jest jeszcze jakaś rekrutacja i idź w to. Ten zawód wykonywany bez serca i pasji przynosi więcej szkody niż pożytku dlatego warto pójść za tym co mówi serce.

Masz 28 lat skończysz to bedziesz miec 31 i bardzo dobry wiek, nie wiem czemu ludzie stwierdzili bo już kolejny raz z tym sie spotykam, że na coś jest się za starym. Znajoma mi opowiedziała, że koleżanka w tym roku dostała się na medycyne po studiach chemicznych bo powiedziała,że tylko to może robić w zyciu. Bedzie z ludzmi prawie 10 lat mlodszymi i co z tego? Pesel to tylko liczby
K91.
    K91.
  • 2019-08-30 11:03:53
Dzięki za odpowiedz. Ty jesteś ratowniczka? Napisz mi jak z praca w wieku 30 lat? Czy w ogóle bez problemu można znaleźć prace w pogotowiu od ręki czy jest ciężko?
magdalenaguz80
dzięki